Cuma, 14 Nisan 2017 09:42

Çorum Milletvekili Ahmet Sami CEYLAN Müdürlüğümüz Ziyareti

 mv6

Müdürlüğümüzü Çorum Milletvekili Ahmet Sami CEYLAN ziyaret ederek Müdürlüğümüz ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Çorum Milletvekili Ahmet Sami CEYLAN, Akparti Merkez İlçe Başkanı Erhan AKAR ve yönetiminin birlikte ziyaret ettiği Müdürlüğümüzde, Yozgat Tapu ve Kadastro 22. Bölge Müdürümüz Tamer TAŞKIRAN, Çorum Tapu Müdürü Mehmet OYMAK da hazır bulundu. Ziyarette Müdürümüz Tonguç GENÇ Müdürlüğümüzün yapmış olduğu çalışmalar hakkında kısa bir brifing verdi.

Müdürümüz GENÇ;Müdürlüğümüzün yapmış olduğu ihaleli işler kapsamındaki orman kadastrosu,22-a yenileme çalışmaları,kamulaştırma kontrolleri gibi çalışmaların zamanında ve sorunsuz bitirildiğini,yıl içerisinde yapılan işlemlerde yaklaşık 20000 vatandaşa hizmet verildiğini aktaran GENÇ, Müdürlüğümüzün kapasite olarak üst seviyelerde olduğunu söyledi.

Milletvekili Ahmet Sami CEYLAN Müdürümüz ve personeline İlimize yaptıkları hizmetler ve yakaladıkları başarı oranından ötürü teşekkür etti ve başarılarının devamını diledi.Karşılıklı teşekkür konuşmaları, dilek ve temennilerin ardından Milletvekili Ahmet Sami CEYLAN ve beraberindekiler Müdürlüğümüzden ayrıldılar.