Pazartesi, 05 Haziran 2017 08:28

Müdürlüğümüz Sungurlu İlçesi 22/A Yenileme Çalışmaları

 sngrl7

Müdürlüğümüz Sungurlu Birimi 22/a Yenileme Çalışmaları.

Müdürlüğümüz Sungurlu Kadastro Birimi yetki sahasında bulunan, 2017 yılı içerisinde 3402 sayılı Kadastro Kanununun 22/a maddesi kapsamında Kadastro yenilemesi yapılacak olan Çorum İli, Sungurlu İlçesi , Çavuşlu, Çayan, Güloluk, Kızılcakışla, Oğlaközü ve Yürüklü Köyleri'nin Muhtar ve bilirkişilerine Kadastro Müdürü Tonguç GENÇ Başkanlığında Sungurlu Özel İdare Salonunda bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıya Çorum Kadastro Müdürü Tonguç GENÇ, Sungurlu Birim Amiri Bayram KAYA, Kontrol Mühendisi Hakan KÜRKLÜ, çalışmalarda görevli teknik personellerimiz, Yüklenici firma yetkilileri ve personelleri, çalışma yapılacak Köylerin Muhtar ve Bilirkişileri katıldı.

Toplantıya katılan katılımcılara Sungurlu İlçemizin Köylerinde yapılacak olan 22/a yenileme çalışmaları hakkında bilgiler verildi. Daha sonra katılımcılar tarafından sorulan sorular cevaplandırıldı. Yapılacak olan çalışmalarda vatandaşlarımızın desteklerini esirgememeleri temennisi ve karşılıklı teşekkür konuşmalarının ardından toplantı sona erdi.