Çarşamba, 26 Temmuz 2017 15:38

22/a Yenileme Çalışması Muayene ve Kabul Komisyonu

 22-a 1

 İlimizde yapılmakta olan 22/a yenileme çalışmaları sonucu Bölge Müdürlüğümüzce oluşturulan Komisyonca kesin kabul işlemi gerçekleştirildi.

Genel Müdürlüğümüz ile yüklenici Emi Grup Bilgi Teknolojileri A.Ş. arasında imzalanan 26.01.2015 tarihli ve 22-15 kayıt numaralı sözleşme kapsamında Müdürlüğümüz yetki sahası içerisinde bulunan İlimiz Merkez Köylerinde toplam 32 birimde yapılmış olan 22/a yenileme çalışmaları İşinin sözleşme ve eklerine uygun olduğu, kabule engel olabilecek eksik, kusur ve arızaların bulunmadığı Kesin Kabul Komisyonu Başkanı Yozgat Tapu ve Kadastro 22. Bölge Müdürlüğü Şube Müdürü Halil DAĞ, üyeler Kontrol Mühendisleri M. Emin GÖK, Alpay SEZER ve Kadastro Üyesi Sadi SARIGÖL eşliğinde görülmüş ve kabulü yapılmıştır. Kabulde yüklenici firma sahibi Hakan UYGUR, Müdürlüğümüz Sorumlu Kontrol Mühendisleri Aykut ÖNDER, Aydın BAHADIR, Ümit ARSLAN, Salih ŞEKERCİ, Kontrol Memurları Murat Yakup DİNÇER, Celal PÜRÇEK' te hazır bulunmuştur.

Müdür Vekilimiz Aydın BAHADIR'In ev sahipliği yaptığı kesin kabul işleminde; emeği geçen ilgili yüklenici firma çalışanlarına, Müdürlüğümüz personellerine ve Komisyon üyelerine teşekkür edilerek kabul işlemine son verilmiştir.