Perşembe, 26 Ekim 2017 08:59

Müdürlüğümüz Veda Yemeği

 vda12

Müdürlüğümüz Personellerinden hizmet yılını tamamlayan ve emeklilik hakkını elde eden personelimize veda yemeği düzenlendi.

Müdürlüğümüz Kontrol Memuru Demiray ÇELİK, Kadastro Teknisyenleri Vedat YILMAZ, Halit ÇAKIR, Feyyaz ALIM ve Eyüp İPEK' in emekli olmaları nedeniyle verilen yemeğe Bölge Müdürümüz Tamer TAŞKIRAN, Bölge Müdür Yardımcısı Yılmaz UZUN, Şube Müdürü Elvan SİVAS, Müdürümüz Tonguç GENÇ, Çorum Tapu Müdürü Mehmet OYMAK ve Müdürlüğümüz personeli katıldı.Emekli olan personelimiz için Bölge Müdürümüz ve Müdürümüz GENÇ birer konuşma yaparak Kurumumuza yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür etti ve bundan sonraki hayatlarında sağlık ve huzurlu günler diledi. Emekli olan personellerimizde ayrı ayrı söz alarak tüm çalışma arkadaşlarına bu gecenin tertip edilmesinden dolayı duydukları memnuniyeti ilettiler ve bu zamana kadarki çalışmalarında varsa hataları helallik istediler.

Yemeğin ardından Bölge Müdürümüz emekli olan personelimize ayrı ayrı plaket ve teşekkür belgesi takdim etti.Karşılıklı teşekkür ve vedalaşmanın ardından yemek programı sona erdi.