Salı, 16 Ocak 2018 12:32

Müdürlüğümüz Kargı İlçesi 22/A Yenileme Çalışmaları

 OS6

Müdürlüğümüz Osmancık Birimi Kargı İlçesi 22/a Yenileme Çalışmaları.

Müdürlüğümüz Osmancık Kadastro Birimi yetki sahasında bulunan, 2017-2018 yılı içerisinde 3402 sayılı Kadastro Kanununun 22/a maddesi kapsamında Kadastro yenilemesi yapılacak olan Çorum İli, Kargı İlçesi Akkise, Beygircioğlu, Çakırlar, Dereköy, Karakise, Yeşilköy ve Kavakçayı Köyleri'nin Muhtar ve bilirkişilerine Osmancık Kadastro Birim Amiri Sedat ÖZTÜRK Başkanlığında Kargı Belediyesi Meclis Salonunda bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıya Çorum Kadastro Müdürlüğü Osmancık Birim Amiri Sedat ÖZTÜRK, Kontrol Memuru Fuat DERİNDERE, Kadastro Teknisyeni Tuğhan YAĞAN çalışmalarda görevli teknik personellerimiz, Yüklenici firma yetkilileri ve personelleri, çalışma yapılacak Köylerin Muhtar ve Bilirkişileri katıldı.

Toplantıya katılan katılımcılara Kargı İlçemizin Köylerinde yapılacak olan 22/a yenileme çalışmaları hakkında bilgiler verildi. Daha sonra katılımcılar tarafından sorulan sorular cevaplandırıldı. Yapılacak olan çalışmalarda vatandaşlarımızın desteklerini esirgememeleri temennisi ve karşılıklı teşekkür konuşmalarının ardından toplantı sona erdi.